Azzure

azzure
Movie Buff - 460 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2015
Location: UK
Age: 27
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 72% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 23 Jan 2022
59 45% Tron (1982) - Rated 23 Jan 2022
82 93% Nightcrawler (2014) - Rated 23 Jan 2022
79 87% Total Recall (1990) - Rated 23 Jan 2022
79 87% Apollo 13 (1995) - Rated 26 Jun 2021
55 36% Shark Tale (2004) - Rated 26 Jun 2021
45 23% Anger Management (2003) - Rated 26 Jun 2021
80 90% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Jun 2021
65 58% Super Troopers (2002) - Rated 26 Jun 2021
79 87% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 26 Jun 2021