Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
B09NOM

Flick Fan - 75 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
90 96% His Girl Friday (1940) - Oct 03, 2020
65 60% Gravity (2013) - Oct 03, 2020
80 82% The Apartment (1960) - Oct 03, 2020
90 96% There Will Be Blood (2007) - Oct 03, 2020
85 90% The Great Beauty (2013) - Oct 03, 2020
55 48% Dune (1984) - Oct 03, 2020
20 12% Dreamcatcher (2003) - Oct 03, 2020
1% Jackass: Number Two (2006) - Oct 03, 2020
40 35% Deadpool (2016) - Oct 03, 2020
35 28% WALL·E (2008) - Oct 03, 2020