Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BBRodriguez

Movie Buff - 176 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2018

Location: Turkey

Bio: Bite my shiny metal ass
more Recent Ratings
Check out BBRodriguez's...
60 6% Thor: The Dark World (2013) - Jun 16, 2019
65 11% Iron Man 3 (2013) - Jun 16, 2019
70 21% Thor (2011) - Jun 14, 2019
65 11% Iron Man 2 (2010) - Jun 13, 2019
70 21% The Incredible Hulk (2008) - Jun 12, 2019
85 76% Toy Story (1995) - Jun 12, 2019
80 57% Iron Man (2008) - Jun 12, 2019
75 37% Prison Break (2005) - Jun 11, 2019
80 57% Looper (2012) - Jun 10, 2019
80 57% Legion (2017) - Jun 09, 2019