Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BEZERYE

Movie Buff - 288 Film Ratings

Member Since: Jul 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 66% Enemy (2014) - Aug 23, 2018
80 66% I'm a Cyborg, But That's OK (2006) - Aug 23, 2018
80 66% Thirst (2009) - Aug 23, 2018
85 89% Let the Right One In (2008) - Aug 23, 2018
80 66% Kubo and the Two Strings (2016) - Aug 23, 2018
75 38% Prisoners (2013) - Aug 23, 2018
85 89% The Skin I Live In (2011) - Aug 23, 2018
85 89% In Bruges (2008) - Aug 23, 2018
85 89% The Big Lebowski (1998) - Aug 23, 2018
75 38% The Lobster (2015) - Aug 17, 2018