Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BHZFWL

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2018

more Recent Ratings
75 48% The Tree of Life (2011) - Nov 06, 2018
65 5% Akira (1988) - Nov 06, 2018
75 48% The Others (2001) - Nov 06, 2018
75 48% Into the Wild (2007) - Nov 06, 2018
65 5% Requiem for a Dream (2000) - Nov 06, 2018
80 75% The Raid: Redemption (2012) - Nov 06, 2018
65 5% A Clockwork Orange (1971) - Nov 06, 2018
85 90% Rocky IV (1985) - Nov 06, 2018
85 90% Saw (2004) - Nov 06, 2018
85 90% Ponyo (2008) - Nov 06, 2018