BL1267

bl1267
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2012
Location: Cedar Rapids, ia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just like movies!!!!

more Recent Ratings

55 20% Battleship (2012) - Rated 19 Nov 2012
72 81% The Bourne Legacy (2012) - Rated 19 Nov 2012
72 81% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 19 Nov 2012
72 81% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 19 Nov 2012
72 81% The Bourne Identity (2002) - Rated 19 Nov 2012
75 90% The Color of Money (1986) - Rated 19 Nov 2012
70 65% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 19 Nov 2012
40 1% Police Academy 6: City Under Siege (1989) - Rated 19 Nov 2012
62 31% Under Siege 2: Dark Territory (1995) - Rated 19 Nov 2012
76 94% Under Siege (1992) - Rated 19 Nov 2012