Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BOffwV

Flick Fan - 83 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

more Recent Ratings
73 25% Green Book (2018) - Jan 25, 2019
79 51% Beautiful Boy (2018) - Jan 25, 2019
77 40% The Town (2010) - Jan 25, 2019
77 40% The Wrestler (2008) - Jan 25, 2019
80 57% BlacKkKlansman (2018) - Jan 25, 2019
80 57% Creed (2015) - Jan 25, 2019
83 66% There Will Be Blood (2007) - Jan 25, 2019
75 33% Eastern Promises (2007) - Jan 25, 2019
83 66% Django Unchained (2012) - Jan 25, 2019
77 40% Drive (2011) - Jan 25, 2019