BPT

bpt
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am teacher.

more Recent Ratings

85 13% Paterson (2016) - Rated 01 Mar 2019
90 31% Dunkirk (2017) - Rated 28 Feb 2019
100 90% The Shining (1980) - Rated 28 Feb 2019
100 90% The Great Dictator (1940) - Rated 28 Feb 2019
95 63% Citizen Kane (1941) - Rated 28 Feb 2019
95 63% La Haine (1995) - Rated 28 Feb 2019
95 63% Black Swan (2010) - Rated 28 Feb 2019
90 31% Cinema Paradiso (1988) - Rated 28 Feb 2019
95 63% Persepolis (2007) - Rated 28 Feb 2019
90 31% Arrival (2016) - Rated 28 Feb 2019