Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BVtkiZ

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 13, 2018

more Recent Ratings
75 59% Casper (1995) - Nov 13, 2018
80 84% Inside Out (2015) - Nov 13, 2018
75 59% Deadpool (2016) - Nov 13, 2018
70 40% Dances with Wolves (1990) - Nov 13, 2018
70 40% Madagascar (2005) - Nov 13, 2018
65 25% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 13, 2018
80 84% Se7en (1995) - Nov 13, 2018
75 59% Star Trek Into Darkness (2013) - Nov 13, 2018
60 15% Halloween (1978) - Nov 13, 2018
70 40% Beverly Hills Cop (1984) - Nov 13, 2018