Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BWKtDS

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
60 20% Zombieland (2009) - Jan 19, 2020
75 70% The Bourne Identity (2002) - Jan 19, 2020
68 35% The Imitation Game (2014) - Jan 19, 2020
70 50% Beverly Hills Cop (1984) - Jan 19, 2020
85 85% S.W.A.T. (2003) - Jan 19, 2020
70 50% Kingsman: The Secret Service (2015) - Jan 19, 2020
100 95% Apocalypse Now Redux (2001) - Jan 19, 2020
75 70% Gravity (2013) - Jan 19, 2020
60 20% Airplane! (1980) - Jan 19, 2020
35 5% Titanic (1997) - Jan 19, 2020