Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BZudfc

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: May 28, 2019

more Recent Ratings
95 68% WALL·E (2008) - May 28, 2019
90 38% Hot Fuzz (2007) - May 28, 2019
90 38% Shooter (2007) - May 28, 2019
95 68% Thor: Ragnarok (2017) - May 28, 2019
90 38% The Fast and the Furious (2001) - May 28, 2019
90 38% The Expendables (2010) - May 28, 2019
95 68% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - May 28, 2019
100 91% City of God (2002) - May 28, 2019
95 68% Super 8 (2011) - May 28, 2019
95 68% Zombieland (2009) - May 28, 2019