Ba5sett

ba5sett
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2012
Location: Manchester, Greater Manchester, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% A Clockwork Orange (1971) - Rated 06 Mar 2012
80 54% The Illusionist (2006) - Rated 06 Mar 2012
80 54% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 06 Mar 2012
68 16% Predator 2 (1990) - Rated 06 Mar 2012
90 86% Schindler's List (1993) - Rated 06 Mar 2012
90 86% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 06 Mar 2012
85 71% Dogville (2003) - Rated 06 Mar 2012
100 98% The Godfather (1972) - Rated 06 Mar 2012
85 71% American Psycho (2000) - Rated 06 Mar 2012
85 71% Antichrist (2009) - Rated 06 Mar 2012