Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Badger

Movie Buff - 426 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
89 93% From Dusk Till Dawn (1996) - Jun 17, 2021
20 3% Hobgoblins (1988) - Jun 14, 2021
62 29% Mosquito (1995) - Jun 14, 2021
73 55% Evilspeak (1981) - Jun 14, 2021
82 82% Spare Parts (2020) - Jun 08, 2021
60 24% Alien: Resurrection (1997) - Jun 07, 2021
69 43% Alien 3 (1992) - Jun 07, 2021
60 24% Escape from L.A. (1996) - Jun 07, 2021
85 88% Escape from New York (1981) - Jun 07, 2021
70 46% The Monster Squad (1987) - Jun 07, 2021