Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Baelum

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Nov 4, 2019

Location: Lithuania

more Recent Ratings
65 28% 12 Monkeys (1995) - Nov 10, 2019
80 60% For a Few Dollars More (1965) - Nov 10, 2019
82 75% The Matrix (1999) - Nov 10, 2019
80 60% Sicario (2015) - Nov 10, 2019
70 42% Goldfinger (1964) - Nov 04, 2019
55 17% Up in the Air (2009) - Nov 04, 2019
80 60% Enemy at the Gates (2001) - Nov 04, 2019
65 28% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Nov 04, 2019
90 96% The French Connection (1971) - Nov 04, 2019
20 3% Jumper (2008) - Nov 04, 2019