Baguette

baguette
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 16 May 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Alive

more Recent Ratings

55 29% Stranger Things (2016) - Rated 17 May 2018
50 14% RoboCop (2014) - Rated 17 May 2018
55 29% Atlantis: The Lost Empire (2001) - Rated 17 May 2018
75 95% Paper Moon (1973) - Rated 17 May 2018
70 88% The Devil's Advocate (1997) - Rated 17 May 2018
50 14% Iron Man 3 (2013) - Rated 17 May 2018
50 14% Sicario (2015) - Rated 17 May 2018
50 14% Pocahontas (1995) - Rated 17 May 2018
55 29% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 17 May 2018
55 29% Speed (1994) - Rated 17 May 2018