Baires

baires
Movie Buff - 430 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2011
Location: Capital Federal, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87% The French Connection (1971) - Rated 16 Dec 2011
11% Air Force One (1997) - Rated 16 Dec 2011
72% The Simpsons Movie (2007) - Rated 16 Dec 2011
48% Life Is Beautiful (1997) - Rated 16 Dec 2011
87% American Beauty (1999) - Rated 16 Dec 2011
87% Nine Queens (2000) - Rated 16 Dec 2011
87% Jules and Jim (1962) - Rated 16 Dec 2011
48% Sunshine (2007) - Rated 16 Dec 2011
87% Collateral (2004) - Rated 16 Dec 2011
25% Tombstone (1993) - Rated 16 Dec 2011