BakouKai

bakoukai
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 06 May 2017
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 47% Arrival (2016) - Rated 08 May 2017
94 83% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 08 May 2017
86 75% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 08 May 2017
80 68% L.A. Confidential (1997) - Rated 08 May 2017
100 93% Groundhog Day (1993) - Rated 08 May 2017
40 18% Logan (2017) - Rated 08 May 2017
47 23% Inglourious Basterds (2009) - Rated 07 May 2017
100 93% Zombieland (2009) - Rated 07 May 2017
100 93% Brazil (1985) - Rated 07 May 2017
100 93% Some Like It Hot (1959) - Rated 07 May 2017