Baktus

baktus
Film Freak - 667 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2010
Location: Reykjavik, Reykjavik, Iceland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 26 Feb 2012
79 48% The Social Network (2010) - Rated 26 Feb 2012
80 52% Man on the Moon (1999) - Rated 26 Feb 2012
77 41% Easy Rider (1969) - Rated 26 Feb 2012
77 41% Seven Pounds (2008) - Rated 26 Feb 2012
74 31% Drag Me to Hell (2009) - Rated 26 Feb 2012
79 48% High Fidelity (2000) - Rated 26 Feb 2012
66 9% Rambo (2008) - Rated 26 Feb 2012
62 5% Armageddon (1998) - Rated 26 Feb 2012
70 17% The Prince of Egypt (1998) - Rated 26 Feb 2012