Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bananasaurus

Movie Buff - 415 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: Canada

Bio: Informally formal
more Recent Ratings
Check out Bananasaurus's...
80 70% Mulholland Drive (1999) - Apr 28, 2019
81 76% Blue Jay (2016) - Apr 28, 2019
73 30% The Invitation (2015) - Apr 28, 2019
70 17% Phone Booth (2003) - Jan 05, 2019
73 30% Mystic River (2003) - Jan 05, 2019
70 17% Identity (2003) - Jan 05, 2019
74 37% Catch Me If You Can (2002) - Jan 05, 2019
73 30% Blindness (2008) - Jan 05, 2019
75 43% Ocean's Eleven (2001) - Jan 05, 2019
80 70% District 9 (2009) - Jan 05, 2019