Bandageek

bandageek
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 01 May 2018
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 55% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 01 May 2018
78 76% Enemy of the State (1998) - Rated 01 May 2018
80 94% Memento (2001) - Rated 01 May 2018
67 30% Bloodsport (1988) - Rated 01 May 2018
63 17% Last Action Hero (1993) - Rated 01 May 2018
79 86% Zodiac (2007) - Rated 01 May 2018
68 42% The Hangover Part II (2011) - Rated 01 May 2018
68 42% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 01 May 2018
72 63% Chicken Run (2000) - Rated 01 May 2018
70 55% The Hunger Games (2012) - Rated 01 May 2018