Banzai5150

banzai5150
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 53% Interstellar (2014) - Rated 08 Oct 2017
90 82% The World's End (2013) - Rated 08 Oct 2017
88 68% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 08 Oct 2017
88 68% House of Flying Daggers (2004) - Rated 08 Oct 2017
90 82% Saints and Soldiers (2003) - Rated 08 Oct 2017
88 68% The Jerk (1979) - Rated 08 Oct 2017
85 53% Superbad (2007) - Rated 08 Oct 2017
86 61% Sin City (2005) - Rated 08 Oct 2017
90 82% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 08 Oct 2017
85 53% Deep Blue Sea (1999) - Rated 08 Oct 2017