Barba Rizio

barba_rizio
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 85% Steins;Gate (2011) - Rated 23 Oct 2016
89 62% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 23 Oct 2016
84 42% Zootopia (2016) - Rated 23 Oct 2016
86 50% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Oct 2016
89 62% The Godfather (1972) - Rated 23 Oct 2016
95 98% Perfect Blue (1998) - Rated 23 Oct 2016
80 24% The Rock (1996) - Rated 23 Oct 2016
93 85% Apocalypse Now (1979) - Rated 23 Oct 2016
82 35% Bad Boys (1995) - Rated 23 Oct 2016
93 85% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 23 Oct 2016