Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BarışE

Movie Buff - 112 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out BarışE's...
95 92% Pulp Fiction (1994) - Jul 19, 2018
87 77% Whiplash (2014) - Jul 17, 2018
50 5% Happy Death Day (2017) - Jul 17, 2018
60 8% Noah (2014) - Jul 17, 2018
85 71% The Walk (2015) - Jul 17, 2018
40 3% Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Jul 17, 2018
73 25% Titanic (1997) - Jul 17, 2018
70 20% The Hangover (2009) - Jul 17, 2018
60 8% Insurgent (2015) - Jul 17, 2018
76 34% Chappie (2015) - Jul 17, 2018