Baroonin

baroonin
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 63% Apocalypse Now (1979) - Rated 07 Apr 2016
86 68% 12 Monkeys (1995) - Rated 07 Apr 2016
65 5% The Hangover Part II (2011) - Rated 07 Apr 2016
77 39% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 07 Apr 2016
87 78% Gattaca (1997) - Rated 07 Apr 2016
78 44% Idiocracy (2006) - Rated 07 Apr 2016
76 32% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 07 Apr 2016
72 11% Planet of the Apes (2001) - Rated 07 Apr 2016
87 78% Zeitgeist: Addendum (2008) - Rated 07 Apr 2016
90 92% Dances with Wolves (1990) - Rated 07 Apr 2016