Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Başar1

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 50% Skyfall (2012) - Mar 02, 2021
80 50% New York, New York (1977) - Mar 02, 2021
74 35% Aile Arasinda (2017) - Feb 12, 2021
81 53% The African Queen (1951) - Feb 12, 2021
43 10% Easy A (2010) - Feb 12, 2021
84 57% Pain and Glory (2019) - Feb 12, 2021
54 11% Mid90s (2018) - Feb 12, 2021
1% 9 Kere Leyla (2020) - Feb 12, 2021
63 15% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 12, 2021
73 32% The Big Short (2015) - Feb 12, 2021