Bat Garo

bat_garo
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2009
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I go unseen!

more Recent Ratings

73 63% Shrek 2 (2004) - Rated 17 Jan 2009
84 86% Gladiator (2000) - Rated 17 Jan 2009
54 28% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 17 Jan 2009
49 13% The Mask (1994) - Rated 17 Jan 2009
75 67% Twins (1988) - Rated 17 Jan 2009
70 61% Troy (2004) - Rated 17 Jan 2009
46 11% Meet the Fockers (2004) - Rated 17 Jan 2009
83 83% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 17 Jan 2009
80 78% Natural Born Killers (1994) - Rated 17 Jan 2009
1% White Chicks (2004) - Rated 17 Jan 2009