Bayaderas

bayaderas
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2016
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 42% Never Let Me Go (2010) - Rated 27 Apr 2020
40 20% The Passion of the Christ (2004) - Rated 19 Apr 2020
95 86% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 19 Apr 2020
98 99% The Big Sleep (1946) - Rated 12 Apr 2020
94 77% Do the Right Thing (1989) - Rated 09 Apr 2020
95 86% Pretty Village, Pretty Flame (1996) - Rated 09 Apr 2020
94 77% Notorious (1946) - Rated 09 Apr 2020
89 47% Army of Shadows (1969) - Rated 09 Apr 2020
70 30% Stalker (1979) - Rated 09 Apr 2020
89 47% Warrior (2011) - Rated 09 Apr 2020