Beamster

beamster
Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Oakville, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 27% Bloodsport (1988) - Rated 03 Nov 2013
65 27% The Informant! (2009) - Rated 03 Nov 2013
55 6% Hitman (2007) - Rated 03 Nov 2013
65 27% Pearl Harbor (2001) - Rated 03 Nov 2013
70 43% Dead Man Walking (1995) - Rated 03 Nov 2013
75 62% Donnie Brasco (1997) - Rated 03 Nov 2013
65 27% John Tucker Must Die (2006) - Rated 03 Nov 2013
75 62% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 03 Nov 2013
70 43% Ice Age (2002) - Rated 03 Nov 2013
40 0% White Chicks (2004) - Rated 03 Nov 2013