Beardedface

beardedface
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% A Beautiful Mind (2001) - Rated 24 May 2017
75 27% Lawless (2012) - Rated 24 May 2017
80 40% Chappie (2015) - Rated 24 May 2017
95 86% A Christmas Story (1983) - Rated 24 May 2017
100 95% Gangs of New York (2002) - Rated 24 May 2017
70 13% Antz (1998) - Rated 24 May 2017
50 4% Panic Room (2002) - Rated 24 May 2017
75 27% Ray (2004) - Rated 24 May 2017
85 54% Death Proof (2007) - Rated 24 May 2017
85 54% The Wedding Singer (1998) - Rated 24 May 2017