Beardlord

beardlord
Movie Buff - 402 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2011
Location: kings lynn, norfolk, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 87% What Happened, Miss Simone? (2015) - Rated 30 Oct 2016
61 40% The Angriest Man in Brooklyn (2014) - Rated 30 Oct 2016
70 81% 13th (2016) - Rated 30 Oct 2016
48 14% Dangerous Beauty (1998) - Rated 28 Aug 2016
78 96% Requiem for the American Dream (2015) - Rated 28 Aug 2016
61 40% Tallulah (2016) - Rated 28 Aug 2016
45 12% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 28 Aug 2016
70 81% Night Owls (2015) - Rated 28 Aug 2016
52 20% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 10 Jan 2016
65 58% The Reader (2008) - Rated 10 Jan 2016