We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
BeccaBallard

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: May 12, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out BeccaBallard's...
90 86% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - May 12, 2021
84 44% The Shining (1980) - May 12, 2021
2% Cowboys & Aliens (2011) - May 12, 2021
78 22% About a Boy (2002) - May 12, 2021
78 22% Labyrinth (1986) - May 12, 2021
30 8% Wonder Woman (2017) - May 12, 2021
81 30% Casablanca (1942) - May 12, 2021
82 36% Young Frankenstein (1974) - May 12, 2021
92 97% La La Land (2016) - May 12, 2021
87 52% Amélie (2001) - May 12, 2021