Beediar

beediar
Movie Buff - 399 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2012
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% The Killer (1989) - Rated 18 Feb 2012
65 1% Rush Hour 3 (2007) - Rated 18 Feb 2012
75 7% Space Jam (1996) - Rated 18 Feb 2012
78 12% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 18 Feb 2012
91 72% District 9 (2009) - Rated 18 Feb 2012
85 37% Moonraker (1979) - Rated 18 Feb 2012
70 2% The Flintstones (1994) - Rated 18 Feb 2012
85 37% In the Line of Fire (1993) - Rated 18 Feb 2012
85 37% Up in the Air (2009) - Rated 18 Feb 2012
93 80% Picnic at Hanging Rock (1975) - Rated 18 Feb 2012