Beezer

beezer
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 81% Se7en (1995) - Rated 30 Nov 2017
80 52% Forrest Gump (1994) - Rated 30 Nov 2017
60 12% Get Out (2017) - Rated 20 Nov 2017
82 61% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Nov 2017
70 31% Life of Pi (2012) - Rated 20 Nov 2017
71 37% The Princess Bride (1987) - Rated 20 Nov 2017
83 68% Goodfellas (1990) - Rated 20 Nov 2017
82 61% City of God (2002) - Rated 20 Nov 2017
74 41% Toy Story 3 (2010) - Rated 20 Nov 2017
51 8% Gravity (2013) - Rated 20 Nov 2017