Bekobi

bekobi
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 42% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 15 Jan 2022
71 14% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 08 Jan 2022
76 27% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 02 Jan 2022
79 37% Don't Look Up (2021) - Rated 26 Dec 2021
87 73% Dune (2021) - Rated 07 Nov 2021
68 8% Scenes from a Marriage (1973) - Rated 07 Sep 2021
65 6% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Jul 2021
77 31% Heat (1995) - Rated 09 May 2021
76 27% Avengers: Endgame (2019) - Rated 02 May 2021
78 35% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 01 May 2021