Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Belchez

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Aug 27, 2018

Location: Sweden

more Recent Ratings
89 77% Night of the Living Dead (1968) - Aug 27, 2018
90 85% The Seventh Seal (1957) - Aug 27, 2018
92 96% Winter Light (1963) - Aug 27, 2018
70 29% Cries and Whispers (1972) - Aug 27, 2018
91 93% Scenes from a Marriage (1973) - Aug 27, 2018
89 77% Fanny and Alexander (1982) - Aug 27, 2018
78 43% Persona: A Poem in Images (2004) - Aug 27, 2018
72 32% Midnight in Paris (2011) - Aug 27, 2018
89 77% Blue Jasmine (2013) - Aug 27, 2018
91 93% Eyes Wide Shut (1999) - Aug 27, 2018