Beliz

beliz
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2013
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 60% Pretty Woman (1990) - Rated 03 May 2014
89 84% Crash (2005) - Rated 03 May 2014
55 0% Taken 2 (2012) - Rated 03 May 2014
76 25% Crank: High Voltage (2009) - Rated 03 May 2014
87 79% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 03 May 2014
88 82% Grease (1978) - Rated 03 May 2014
82 60% Atonement (2007) - Rated 03 May 2014
82 60% Kaybedenler Kulübü (2011) - Rated 02 May 2014
92 93% Hababam sinifi tatilde (1977) - Rated 02 May 2014
92 93% Hababam sinifi uyaniyor (1976) - Rated 02 May 2014