Bellargh

bellargh
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2021
Location: Ilorin, Kwara, Nigeria
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 The Boy and the World (2013) - Rated 20 Aug 2021
70 Saw III (2006) - Rated 20 Aug 2021
80 American Hustle (2013) - Rated 20 Aug 2021
80 Kung Fu Panda (2008) - Rated 20 Aug 2021
70 Better Call Saul (2015) - Rated 20 Aug 2021
80 Toy Story 4 (2019) - Rated 20 Aug 2021
60 Nocturnal Animals (2016) - Rated 20 Aug 2021
80 Over the Hedge (2006) - Rated 20 Aug 2021
70 The Fall (2008) - Rated 20 Aug 2021
85 Drive (2011) - Rated 20 Aug 2021