BelowBarrel

belowbarrel
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Official Criticker for Below The Barrel sleaze, horror, exploitation, grindhouse and all things awful.

more Recent Ratings

10 3% The Naked Witch (1961) - Rated 07 May 2018
45 57% The Strangers: Prey at Night (2018) - Rated 07 May 2018
55 67% The Strangers (2008) - Rated 07 May 2018
40 42% Mom and Dad (2017) - Rated 07 May 2018
35 28% TerrorVision (1986) - Rated 07 May 2018
35 28% Cabin Fever 2: Spring Fever (2009) - Rated 07 May 2018
45 57% Cabin Fever (2016) - Rated 07 May 2018
40 42% Cabin Fever (2002) - Rated 07 May 2018
80 96% Society (1989) - Rated 07 May 2018
65 75% Terrifier (2016) - Rated 07 May 2018