Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ben101

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
90 88% Into the Wild (2007) - Jun 01, 2019
20 18% Hostel (2005) - Jun 01, 2019
60 29% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 01, 2019
80 68% Rango (2011) - Jun 01, 2019
65 36% Hot Fuzz (2007) - Jun 01, 2019
85 79% Mystic River (2003) - Jun 01, 2019
15 11% The Great Gatsby (2013) - Jun 01, 2019
95 97% The Wolf of Wall Street (2013) - Jun 01, 2019
75 52% Ratatouille (2007) - Jun 01, 2019
70 43% Casino Royale (2006) - Jun 01, 2019