BenDes

bendes
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 66% Children of Men (2006) - Rated 23 Nov 2019
90 83% The Incredibles (2004) - Rated 23 Nov 2019
75 41% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 23 Nov 2019
90 83% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 23 Nov 2019
85 61% Captain Fantastic (2016) - Rated 23 Nov 2019
60 16% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 23 Nov 2019
54 7% Hot Rod (2007) - Rated 23 Nov 2019
95 95% Lady Bird (2017) - Rated 23 Nov 2019
98 99% The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Nov 2019
70 31% Jurassic World (2015) - Rated 23 Nov 2019