Benjamino

benjamino
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Psycho (1960) - Rated 16 Feb 2016
82 65% American Beauty (1999) - Rated 16 Feb 2016
80 50% Rain Man (1988) - Rated 16 Feb 2016
82 65% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 16 Feb 2016
80 50% Schindler's List (1993) - Rated 16 Feb 2016
80 50% Cinema Paradiso (1988) - Rated 16 Feb 2016
50 6% Steve Jobs (2015) - Rated 15 Feb 2016
40 2% Café com Leite (2007) - Rated 13 Feb 2016
85 76% The Lobster (2015) - Rated 13 Feb 2016
85 76% Teorema (1968) - Rated 13 Feb 2016