Benjen

benjen
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 71% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Jul 2016
91 62% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 16 Jul 2016
65 8% The Call (2013) - Rated 16 Jul 2016
75 25% Mama (2013) - Rated 16 Jul 2016
73 18% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 16 Jul 2016
88 52% Monsters, Inc. (2001) - Rated 16 Jul 2016
95 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 16 Jul 2016
99 94% Blade Runner (1982) - Rated 16 Jul 2016
75 25% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 16 Jul 2016
60 4% Gangster Squad (2013) - Rated 16 Jul 2016