Benjie

benjie
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% 12 Monkeys (1995) - Rated 21 Sep 2012
100 93% Memento (2001) - Rated 21 Sep 2012
90 79% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 21 Sep 2012
70 45% Tetsuo: The Iron Man (1989) - Rated 21 Sep 2012
50 26% The Omen (1976) - Rated 21 Sep 2012
90 79% Christine (1983) - Rated 21 Sep 2012
70 45% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 21 Sep 2012
100 93% Aliens (1986) - Rated 21 Sep 2012
100 93% The Thing (1982) - Rated 21 Sep 2012
100 93% The Shining (1980) - Rated 21 Sep 2012