Bennettlaw

bennettlaw
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% The Pawnbroker (1964) - Rated 22 Nov 2015
90 88% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Nov 2015
95 97% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 22 Nov 2015
90 88% Southpaw (2015) - Rated 22 Nov 2015
95 97% The Big Kahuna (1999) - Rated 22 Nov 2015
10 1% Saw (2004) - Rated 22 Nov 2015
88 78% Smoke (1995) - Rated 22 Nov 2015
85 53% Pretty Woman (1990) - Rated 22 Nov 2015
86 72% The Shining (1980) - Rated 22 Nov 2015
88 78% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 22 Nov 2015