Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Bens97

Flick Fan - 81 Film Ratings

Member Since: Mar 27, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
100 0% Prisoners (2013) - Jun 30, 2019
100 0% Evil Dead II (1987) - Jun 23, 2019
100 0% The Shining (1980) - Jun 23, 2019
100 0% Requiem for a Dream (2000) - Jun 23, 2019
100 0% Pan's Labyrinth (2006) - Jun 23, 2019
100 0% Hard Candy (2006) - Jun 23, 2019
100 0% Grindhouse (2007) - Jun 23, 2019
100 0% Let the Right One In (2008) - Jun 23, 2019
100 0% Gremlins (1984) - Jun 23, 2019
100 0% Spider-Man (2002) - Jun 23, 2019