Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BerkV

Movie Buff - 106 Film Ratings

Member Since: Nov 29, 2017

Location: Bursa, Nil├╝fer, Turkey

more Recent Ratings
76 49% The Man from Earth (2007) - Aug 18, 2018
97 91% The Idiots (1998) - Jul 30, 2018
94 85% Breaking the Waves (1996) - Jul 30, 2018
92 80% Only God Forgives (2013) - Jul 26, 2018
88 68% Drive (2011) - Jul 25, 2018
81 58% The Breakfast Club (1985) - Jul 25, 2018
67 26% Medea (1988) - Jul 22, 2018
95 86% Dogville (2003) - Jul 21, 2018
100 97% Melancholia (2011) - Jul 21, 2018
83 61% Casablanca (1942) - Jul 21, 2018