Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
BerkayGunduz

Film Freak - 501 Film Ratings

Member Since: Apr 30, 2018

Location: Turkey

Bio: Xavier Dolan Fan Club
more Recent Ratings
Check out BerkayGunduz's...
81 53% Vice (2018) - Mar 15, 2019
75 29% Moon (2009) - Mar 15, 2019
80 47% First Reformed (2018) - Mar 10, 2019
75 29% Un Chien Andalou (1929) - Mar 09, 2019
79 43% If Beale Street Could Talk (2018) - Mar 09, 2019
61 7% Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011) - Mar 09, 2019
80 47% Candy (2006) - Mar 08, 2019
87 90% Moonlight (2016) - Mar 08, 2019
79 43% Irrational Man (2015) - Mar 07, 2019
72 19% Stand by Me (1986) - Mar 04, 2019