Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Besomeso0o

Movie Buff - 174 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2018

Location: Turkey

Bio: Hellooo I\'m Besomeso0o
more Recent Ratings
Check out Besomeso0o's...
10 93% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Mar 31, 2019
81% The Haunting of Hill House (2018) - Jan 24, 2019
20% Tag (2018) - Jan 24, 2019
35% A Simple Favor (2018) - Jan 24, 2019
60% Black Panther (2018) - Jan 24, 2019
35% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Jan 24, 2019
35% Ant-Man and the Wasp (2018) - Jan 24, 2019
60% Upgrade (2018) - Jan 24, 2019
35% Incredibles 2 (2018) - Jan 24, 2019
35% Game Night (2018) - Jan 24, 2019