Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Betül

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: Jul 14, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
75 56% Captain Marvel (2019) - Jul 14, 2019
80 81% Deadpool (2016) - Jul 14, 2019
87 96% 11.22.63 (2016) - Jul 14, 2019
78 72% The Good Place (2016) - Jul 14, 2019
70 35% Riverdale (2017) - Jul 14, 2019
95 98% The 100 (2014) - Jul 14, 2019
75 56% The Game (1997) - Jul 14, 2019
82 89% The Amazing World of Gumball (2011) - Jul 14, 2019
78 72% Toy Story (1995) - Jul 14, 2019
78 72% Arif v 216 (2018) - Jul 14, 2019