Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Beyza O.

Movie Buff - 184 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2017

Location: Ankara, Turkey

more Recent Ratings
Check out Beyza O.'s...
77 66% Parasite (2019) - Nov 05, 2019
90 89% CapharnaĆ¼m (2018) - Nov 05, 2019
77 66% Kramer vs. Kramer (1979) - Nov 05, 2019
50 15% The Intern (2015) - Sep 14, 2019
65 34% Good Will Hunting (1997) - Sep 06, 2019
74 57% The Last Kingdom (2015) - Sep 03, 2019
55 18% Despicable Me 3 (2017) - Sep 03, 2019
66 38% Cebimdeki Yabanci (2018) - Aug 31, 2019
70 45% Kelebekler (2018) - Aug 17, 2019
65 34% Dead Man (1995) - Aug 15, 2019